هیدرودرم ابریژن | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت هیدرودرم ابریژن در کلینیک زیبایی چهره شو

هیدرودرم آبریژن

در واقع وقتی به کلمه هیدرو نگاه میکنیم چیزی جز درمان های به وسیله آب دیده نمی شود . این روش نیز یکی از روش های درمانی و جوانسازی پوست به وسیله آبرسانی به پوست می باشد . البته این روش به نام های مختلفی شناخته می شود ، نام هایی چون فیوژن صورت ، آکوا درم آبریژن ، میکرو و هیدرودرم آبریژن از مهم ترین نام های این روش درمانی می باشد . در این روش با ساییدن یک لایه سطحی از پوست پاکسازی انجام می شود ، در هنگام پاکسازی به وسیله تزریق به لایه های عمیق پوست وارد شده و باعث تحریک پوست و شفاف تر شدن آن می شود . البته نکته مهم اینجاست که متخصص هنگام این درمان می تواند از سرم های مختلفی برای تزریق استفاده کند که می توان گفت هر کدام برای قسمت خاصی از پوست مفید بوده و باعث بهینه تر شدن روش درمانی می شوند . استفاده از سرم هایی با پایه آب باعث می شود سلول های مرده و کثیفی پوست نیز از بین ببرد که باعث شفافیت بیشتر پوست می گردد .

مزایا و کاربرد هیدرودرم

این روش نیز کاربرد های بسیاری روی پوست دارد و تاثیر به سزایی در جوان سازی پوست و کاهش چین و چروک ها دارد و باعث متعادل شدن چربی پوست ، بسته شدن منافع پوست  و از بین بردن پوست مرده می شود .

عوارض هیدرودرم

همانطور که قبلا اشاره کردیم روش های غیر تهاجمی عموما عوارض خاصی ندارند مگر در موارد خاص و واکنش های غیر طبیعی پوست ، البته بعد از درمان همیشه مقداری قرمزی روی پوست دیده می شود که طبیعی است و بعد یک ساعت پوست به رنگ طبیعی خود برمی گردد.

مراقبت های بعد از هیدرودرم

این روش غیر تهاجمی عوارض بسیار کمی دارد و مراقبت های خاصی بعد از درمان نیاز نداریم البته به دلیل برداشته شدن یک لایه از پوست لازم است از تا 24 ساعت ترجیحا در مقابل اشعه آفتاب قرار نگیرید و از شستشوی صورت تا 12 ساعت بپرهیزید ، اگر قصد آرایش صورت دارید می توانید 24 ساعت بعد از درمان انجام دهید و در کل از مواردی که باعث آسیب به پوست می شوند تا چند روز بپرهیزید .

هزینه هیدرودرم

درمان هیدرودرم عموما در چند جلسه انجام می شود و با توجه به تعداد جلساتی که طبق تشخیص پزشک بوده می توان قیمت های مختلفی برای این درمان در نظر گرفت . در حقیقت قیمت هیدرودرم وابسته به این فاکتور و ناحیه مورد انجام آن می باشد . برای اطلاع از شرایط هیدرودرم و مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک زیبایی چهره شو با ما تماس بگیرید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم