ویزرلیپو | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت ویزرلیپو در کلینیک زیبایی چهره شو

ویزرلیپو 

تناسب اندام از دیر باز هدف همه انسان های روی زمین بوده و هست ، این فاکتور بسیار مهم نقش بسزایی در زیبایی و خوش پوشی انسان دارد که البته این تناسب بدون ورزش و رژیم هیچگاه امکان پذیر نبوده ، اما امروزه با پیشرفته تکنولوژی پزشکان توانسته اند راهکار هایی برای بهبود این وضع و رسیدن به این آرزوی دیرینه یعنی تناسب اندام بدون ورزش و رژیم مناسب به دست آورند . عمل های جراحی متعددی برای این کار ابداع شده که یکی از بهترین آن ها برای رسیدن به اندان ایده آل ویزرلیپو می باشد .

پیکرتراشی این روز ها روشی کارآمد برای بهبود تناسب اندام با عمل جراحی می باشد که در روش های مختلفی انجام می شود . روش های مثل لیپو ساکشن یا ویزرلیپو از مهم ترین روش های پیکر تراشی شناخته شدن می باشد . در این فرایند چربی های زیر پوست خارج شده و پیکرتراشی انجام می شود . این دستگاه به گونه ای است که پزشکان توانایی این را داردند که با کم ترین تهاجم این سلول های مزاحم چربی را جدا کرده تا به اندام مورد نظر برسیم . در این روش لرزش های ریز (که توسط امواج فراصوت تولید شده ) و گرمای حاصل از آن باعث جدا شدن چربی های متصل به بافت شده و سپس دستگاه ساکشن به مکش آن می پردازد به این ترتیب چربی های آن ناحیه جدا شده و باعث تناسب اندام مورد نظر می شود . مهم ترین بحثی که باعث می شود ویزرلیپو از سایر روش ها جدا شود دقت بالا و عوارض بسیار کم تر آن است در واقع دوران نقاهت کوتاه آن باعث جدا شدن این روش از بقیه روش های لیپو ساکشن می باشد .

مزایای ویزرلیپو

این روش درمانی برای قسمتهای مختلف بدن مناسب می باشد ، و مزیت های خاص خود را برای تمامی این قسمت ها دارد ، شانه ، زانو ،گردن، ران ، غبغب ، سینه و ناحیه شکم از جمله این قسمت ها می باشند . خب به مزیت های این روش بپردازیم ، اولین و مهم ترین مزیت این سیستم بهبود بسیار سریع تر آن نسبت به سایر روش های لیپو می باشد . مسئله بعدی حجم قابل توجهی از چربی بدن را در یک جلسه خارج می کند و باعث اصلاح پوست در مناطق خاص مثل سینه و گردن می شود . این روش باعث ایجاد خطوط در بدن می شود و از ناهمواری ها جلوگیری می کند و در نهایت اخرین مزیت بسیار مهم ، دقت و ظرافت بسیار بالای آن می باشد .

مراقبت های بعد از ویزرلیپو

عموما بعد از این روش باید مقداری حساسیت به خرج داد تا بهترین نتیجه را ببینید و دوران نقاهت بین 7 تا 10 روز طول می کشد که پیشنهاد می شود از فعالیت های سنگین به شدت پرهیز کنید و پانسمان های خود را مرتب عوض کنید . در این دروان سعی کنید از خوابیدن روی قسمت جراحی شده بپرهیزید و از دارو های پزشک استفاده کنید .

هزینه ویزرلیپو

این روش درمانی نیز فاکتور های خاص خود را برای مشخص کردن قیمت ویزرلیپو دارد . فاکتور هایی مثل میزان چربی خارج شده ، نواحی مورد نظر ، تیم و تخصص آن ، تجهیزات و مراقب های و بستری و غیره از مهم ترین فاکتور های این روش درمانی می باشند . شما عزیزان می توانید این روش درمانی را یکی از بهترین کلینیک های زیبایی تهران ، کگلینیک چهره شو انجام دهید . فقط کافی است با مشاوران ما تماس گرفته و از متخصصین ما مشاوره رایگان دریافت کنید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم