پروتز گونه | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت پروتز گونه در کلینیک زیبایی چهره شو

پروتز گونه

برجستگی گونه یکی از عوامل مهم زیبایی در صورت به حساب می آید، اما در برخی از افراد به دلیل لاغری یا عوامل مختلف این برجستگی وجود ندارد و باعث کاهش اعتماد به نفس بر اثر صاف دیده شدن شدن صورت می شود . راه حل های مختلفی برای این افراد تجویز می شود از درمان های تغذیه ای تا روش های سنتی و در نهایت روش های پزشکی مثل جراحی و ... اما در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از بهترین و کار آمد ترین این راه حل ها صحبت کنیم، اگر شما حس می کنید مشکلاتی در ظاهر گونه های خود دارید یا می خواهید گونه های برجسته تری داشته باشید پروتز گونه یکی از بهترین راه حل های موجود است .

پروتز های گونه انواع مختلفی دارند ، از نوع سفت گرفته تا انعطاف پذیر که با توجه به نیاز و گاها انتخاب افراد این پروتز ها متغیر است . البته دسته بندی دیگر را می توان به پروتز های گونه نسبت داد ، پروتز هایی که با بافت سلولی استخوان ترکیب می شوند و پروتز هایی که به استخوان پیچ می شوند و تاثیری در بافت ندارند و در صورت نیاز بعدا می توان این پروتز ها را جدا کرد .

انواع پروتز گونه

 جراحی یا عمل پروتز گونه در روش های مختلفی انجام می شود ، در اولین و رایج ترین روش این پروتز روی گونه نصب می شود که به آن روش گونه ای می گویند و قاعدتا برجستگی قابل توجهی روی صورت ایجاد می کند . البته با توجه به نوع گونه سبک آن متفاوت است .

روش بعدی را زیر گونه ای می نامند ، در زمانی که لاغری در صورت وجود دارد یا افتادگی خاصی روی گونه دیده می شود از این روش استفاده می کنیم در این روش پروتز زیر استخوان گونه نصب می شود .

روش بعدی و می توان گفت بهترین روش برای انجام پروتز گونه ، روش ترکیبی است در این روش که ترکیبی از دو روش بالاست به اصلاح ساختار گونه با این ابزرا می پردازند که باعث زیبایی بیشتر می شود .

پروتز گونه دائمی

یک از دغدغه هایی که عموما افراد بعد از پروتز گونه دارند این است که مدت زمان ماندگاری این پروتز چقدر است یا این پروتز بعد از مدت ها قابل تغییر است یاتغییر می کند یا نه ؟ در جواب باید گفت عموما ماندگاری ساختار این پروتز ها چندین سال دوام دارد و این ماندگاری گاها انقدر زیاد است که می توان دائمی بودن را به آن نسبت داد در مورد تغییر حال پروتز نیز می توان گفت همه چیز به ساختاری استخوان و پروتز شخص بستگی دارد .

مراقبت های قبل از پروتز گونه

 اولین اقدام مهم قبل از جراحی ها آزمایشات و بررسی های جراحان است ، فاکتور بعدی بسیار مهم پرهیز از سیگار و الکل می باشد چرا که تاثیر منفی روی بیهوش و بعد از آن می گذارند و در نهایت از مصرف دارو هایی که باعث رقیق شدن خون می شود بپرهیزید ، تا در جراحی خونریزی غیر قابل پیش بینی رخ ندهد .

مراقبت های بعد از پروتزگونه

همیشه بعد از جراحی های زیبایی و یا کلا جراحی مراقبت هایی لازم است تا دوران نقاهت کوتاه تر و بهتری داشته باشید و نتایج بهتری کسب کنید . بعد از جراحی توصیه می شود رژیم غذایی خود را طبق گفته پزشک رعایت کرده تا روند بهبود تسریع پیدا کند . فاکتور بعدی که بارعایت آن بهبودی شما سریع تر خواهد بود پرهیز از ورزش یا فعالیت های سنگین در بازه 2 تا هفته ای است و در نهایت ماساژ صورت و استفاده از کمپرسور یخ برای کاهش التهاب توصیه می شود .

عوارض پروتز گونه

عموما نمی توان گفت این جراحی عارضه خاصی دارد یا مشکلات خاصی برای فرد ایجاد میکند اما باز هم جراحی است و بیهوشی و نمی توان گفت صد در صد بدون عارضه بوده ، در وحله اول بیهوشی و واکنش بدن های مختلف به آن می تواند مشکل آفرین شود. عارضه بعدی مهم را می توان عفونت های حاصل از جراحی دانست که در صورت مراقبت درست به هیچ وجه به این مشکل دچار نمی شوید. گاهی اوقات نیز عدم تخصص پزشک رو کاشت تاثیر مستقیمی روی گونه و تقارن آن می گذارد به طوری که  عدم تقارن ها و جابه جایی های صورت گرفته به شدت مشکل ساز بوده و باعث تجدید عمل می شود . برای همین توصیه می شود برای جراحی گونه حتما روش های مشابه آن را بررسی نموده و در انتخاب جراح و کلینیک دقت لازم را داشته باشید و همیشه بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنید .  

هزینه پروتز گونه

همان طور که گفتیم پروتز گونه به روش های متعدد و با پروتز های مختلفی انجام می شود . برای همین تعیین قیمت پروتز گونه مستلزم بررسی نکات مختلفی است که مهم ترین آن می تواند مشاوره با پزشک و متخصصین این امر باشد . شما عزیزان می توانید برای پروتز گونه از مشاوره رایگان یکی از بهترین کلینیک های زیبایی ایران ، کلینیک زیبایی چهره شو استفاده کنید فقط کافی است فرم مشاوره را پر کرده یا با ما تماس بگیرید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم