پلاسماجت بینی | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت پلاسماجت بینی در کلینیک زیبایی چهره شو

پلاسماجت بینی

با پیشرفت علم ، عمل های زیبایی بینی کم کم جای خود را به درمان های جدید داده به طوری که زیبایی بینی بدون درد و عمل امکان پذیر می باشد . پلاسماجت بینی یکی از همین روش های موثر برای کوچک تر کردن بینی می باشد . این روش همانطور که در مقاله پلاسماجت پوست ذکر کردیم یکی از به روز ترین روش های درمانی بینی بدون عمل است . به طوری که بسیاری از دیگر افرادی که حتی از عمل های جراحی ترس دارند ، دیگر از کوچک شدن بینی خود عاجز نیستند و می توانند با یک درمان ساده به بینی مطبوع خود برسند .

خب پلاسماجت چگونه باعث کوچک تر شدن بینی می شود . این دستگاه بسیار دقیق و ظریف با انتشار گاز (پلاسما) سمت لایه های سطحی پوست باعث می شود پوست تحریک شود و شروع نقاطی کربنی ریز روی پوست ایجاد شده که پوست برای ترمیم خراش های ایجاد شده مجبور به کلاژن سازی و انقباض می شود . نتیجه این انقباض همان کوچک تر شدن بینی مورد نظر ما است .

مزایای پلاسماجت بینی

خب این درمان غیر تهاجمی را می توان پر زا مزیت دانست مهم ترین مزیت این روش درمانی ماندگاری بسیار مناسب آن است در صورتی که بعد از عمل مراقبت های خوبی انجام گیرد ، حدود 7 تا 8 سال ماندگاری بعد از درمان خواهیم داشت . دومین مزیت مهم پلاسماجت بینی قیمت بسیار مناسب آن است هزینه ای که در مقابل عمل جراحی برای این روش درمانی می کنیم بسیار مناسب است . از مزیت های دیگر این روش درمانی می توان به دوران نقاهت کوتاه حدود نهایتا 10 روزه و نتیجه فوری آن گفت که حدود یک هفته بعد از درمان نتایج ظاهر می شوند . و در نهایت مدت زمان درمان بسیار کم تر از عمل جراحی بوده و مشکلات ناشی از بیهوشی هم در این روش درمانی نداریم .

عوارض پلاسماجت بینی

عوارض پلاسما جت را می توان نزدیک به صفر دانست زیرا این عمل غیر تهاجمی عموما مشکلاتی برای افراد ایجاد نکرده ، البته گاها بعد از عمل یک لایه کربنی دانه دانه روی پوست ایجاد می شود و مقداری التهاب و قرمزی روی پوست دیده می شود که این قرمزی و التهاب نهایت تا 48 ساعت روی پوست دوام آورده و نقاط قهوه ای رنگ بین 5 تا 7 روز روی پوست بوده  و سپس از بین می روند .

مراقبت های بعد از پلاسماجت بینی

به دلیل به وجود آمدن نقاط قهوه ای پیشنهاد می شوند تا چند روز از دست زدن به نقاط خودداری کنید ، نکته بعدی جهت مراقبت را می توان پرهیز از رسیدن مستقیم اشعه آفتاب دانست ، سونا و جکوزی تا 15 روز بعد از عمل ممنوع بوده و برای دوش گرفتن ترجیحا از آب ولرم استفاده شود . بهتر از لوازم آرایشی تا چند روز استفاده نکنید و از استعمال دخانیات و مشروبات الکلی و رانندگی بپرهیزید .  

هزینه پلاسماجت بینی

برای اطلاع از  قیمت پلاسماجت بینی می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی چهر شو تماس گرفته تا شما را در این امر یاری کنند . کلیه مشاوره های این مجموعه رایگان بوده و بهترین فرصت برای تکمیل اطلاعات می باشد .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم