پلاسماجت پلک | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت پلاسماجت پلک در کلینیک زیبایی چهره شو

پلاسماجت پلک

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

پلاسماجت پلک

پلاسماجت پلک یکی از جدید ترین روش های جوانسازی پلک و رفع چین چروک های اطراف چشم می باشد . در این روش درمانی ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس شده و سپس درمان پلاسما انجام می شود . درمان پلاسما دقیقا تاباندن اشعه پلاسما (به صورت گاز) به سطح پوست بوده و این تابش گاز پس از برخورد با پوست دچار تصعید شده و یون مثبت آزاد می کنند ، یون های مثبت در مقابل الکترون های آزاد پوست واکنش نشان داده و باعث انقباض پوست می شوند و این انقباض باعث رفع چین و چروک  و در نهایت نیز باعث تحریک کلاژن سازی می شوند که باز هم باعث جوانسازی پوست می شوند . مهم ترین فاکتور برای انجام این روش درمانی سالم بودن شخص می باشد به طوری که عموما از درمان افرادی که دارای بیماری های دیگر هستند جلوگیری می کنند . البته در این موارد همیشه نظر پزشک متخصص مهم است .

مزایای پلاسماجت پلک

پلاسماجت پلک یک مزیت بسیار مهم دارد آن هم قیمت و هزینه بسیار مناسب آن است در مقابل روش های قدیمی مثل جراحی پلک ، از دیگر مزایای این روش می توان به کم خطر بودن آن به دلیل غیر تهاجمی بودن ، سرعت دیدن نتیجه ( تا یک هفته بعد از درمان نتایج ظاهر می شوند ) ، سریع بودن درمان و بی نیازی به بی هوشی اشاره کرد . 

عوارض پلاسماجت پلک

این روش درمانی در مقایسه با جراحی هایی که برای پلک صورت می گیرد از نظر عوارض خیلی بهتر عمل کرده و تقریبا می توان گفت عوارض خاصی ندارد . البته ممکن است بعد از درمان به وسیله پلاسماجت، گاها درد و قرمزی در ناحیه پلک احساس شود اما بعدر از چند روز این نشانه از بین خواهد رفت . مهم ترین نگرانی افراد در مورد این درمان چشم هایشان می باشد به طوری که فکر می کنند این درمان بر روی دید این افراد تاثیر می گذارد ، اما پلاسما انقدر ضعیف است که فقط به لایه های سطحی پوست نفوذ کرده و توانایی عبور از لایه های زیرین پوست را ندارد .

هزینه پلاسماجت پلک

سن ، میزان مشکل و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان سه فاکتور اصلی تعیین قیمت پلاسماجت پلک می باشد . البته اگر در بهترین کلینیک های زیبایی ایران این درمان انجام شود به دلیل تجریه  بالا و تبهر بسیار بالای متخصصین این هزینه ممکن است بیشتر از جاهای دیگر باشد . شما عزیزان می توانید از فرصت درمان در بهترین کلینیک زیبایی تهران استفاده کرده و با متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید .

 

شماره تماس: 11-22070710(021)