پلاسماجت پلک | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت پلاسماجت پلک در کلینیک زیبایی چهره شو

پلاسماجت پلک

پلاسماجت پلک یکی از جدید ترین روش های جوانسازی پلک و رفع چین چروک های اطراف چشم می باشد . در این روش درمانی ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس شده و سپس درمان پلاسما انجام می شود . درمان پلاسما دقیقا تاباندن اشعه پلاسما (به صورت گاز) به سطح پوست بوده و این تابش گاز پس از برخورد با پوست دچار تصعید شده و یون مثبت آزاد می کنند ، یون های مثبت در مقابل الکترون های آزاد پوست واکنش نشان داده و باعث انقباض پوست می شوند و این انقباض باعث رفع چین و چروک  و در نهایت نیز باعث تحریک کلاژن سازی می شوند که باز هم باعث جوانسازی پوست می شوند . مهم ترین فاکتور برای انجام این روش درمانی سالم بودن شخص می باشد به طوری که عموما از درمان افرادی که دارای بیماری های دیگر هستند جلوگیری می کنند . البته در این موارد همیشه نظر پزشک متخصص مهم است .

مزایای پلاسماجت پلک

پلاسماجت پلک یک مزیت بسیار مهم دارد آن هم قیمت و هزینه بسیار مناسب آن است در مقابل روش های قدیمی مثل جراحی پلک ، از دیگر مزایای این روش می توان به کم خطر بودن آن به دلیل غیر تهاجمی بودن ، سرعت دیدن نتیجه ( تا یک هفته بعد از درمان نتایج ظاهر می شوند ) ، سریع بودن درمان و بی نیازی به بی هوشی اشاره کرد . 

عوارض پلاسماجت پلک

این روش درمانی در مقایسه با جراحی هایی که برای پلک صورت می گیرد از نظر عوارض خیلی بهتر عمل کرده و تقریبا می توان گفت عوارض خاصی ندارد . البته ممکن است بعد از درمان به وسیله پلاسماجت، گاها درد و قرمزی در ناحیه پلک احساس شود اما بعدر از چند روز این نشانه از بین خواهد رفت . مهم ترین نگرانی افراد در مورد این درمان چشم هایشان می باشد به طوری که فکر می کنند این درمان بر روی دید این افراد تاثیر می گذارد ، اما پلاسما انقدر ضعیف است که فقط به لایه های سطحی پوست نفوذ کرده و توانایی عبور از لایه های زیرین پوست را ندارد .

هزینه پلاسماجت پلک

سن ، میزان مشکل و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان سه فاکتور اصلی تعیین قیمت پلاسماجت پلک می باشد . البته اگر در بهترین کلینیک های زیبایی ایران این درمان انجام شود به دلیل تجریه  بالا و تبهر بسیار بالای متخصصین این هزینه ممکن است بیشتر از جاهای دیگر باشد . شما عزیزان می توانید از فرصت درمان در بهترین کلینیک زیبایی تهران استفاده کرده و با متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم