پلاسماجت پوست | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت پلاسماجت پوست در کلینیک زیبایی چهره شو

پلاسماجت پوست

همیشه روش های غیر جراحی برای درمان های پوستی اولویت اول ما بوده و جراحی همیشه یک ترس برای درمان پوستی بوده و هست. روش پلاسما جت پوست یکی از روش های محبوب و بسیار جدید درمانی در دنیا است که عموما برای لیفت پوست انجام می شود . در این روش در واقع با استفاده از گاز پلاسما باعث انتقال بار مثبت به پوست شده که این گاز با تحریک یون های پوستی باعث ترمیم و کلاژن سازی می شود و تاثیر به سزایی در جوانسازی و لیفت صورت دارد . این روش غیر تهاجمی جایگزین بسیار مناسبی برای جراحی لیفت و چند نوع درمان دیگر پوست بوده و قاعدتا درد و اثرات بسیار کم تری نیز دارد . لازم به ذکر است که این روش به سرعت نتایج مورد نظر را نشان داده و نسبتا طولانی مدت باقی می ماند البته با توجه به ناحیه مورداستفاده این ماندگاری نیز متفاوت است .

کاربرد های پلاسماجت پوست

این روش را می توان جز محبوب ترین روش های درمانی پوستی دانست که راه حل بسیاری از مشکلات پوستی می باشد . به طوری که این روش می تواند هم به جوانسازی کمک کند و باعث رفع اچین و چروک گردد و هم می تواند برخی مشکلات پوستی مانند جای جوش و زخم و در نهایت حتی برای لیفت بینی نیز مورد استفاده قرار گیرد که موضوعی بسیار مفید برای کسانی است که جراحی را برای خود مشکل بزرگی می بینند .

البته این روش برای درمان ترک های حاصل افزایش وزن ، حاملگی و حتی بلوغ نیز مورد استفاده قرار می گیرد . این روش را می توان برای از بین بردن زگیل ها (برخی از زگیل ها ) و دیگر زائده های پوستی نیز استفاده کرد .

کاربرد دیگر پلاسماجت که بسیار پر کاربرد می باشد و ممکن است بسیاری از مشکلات را حل کند پاک کردن تتو می باشد بسیاری از افراد گاها از تتو های خود پشیمان شده و پاک نشدن یا سخت پاک شدن آن برای آن ها بسیار مشکل است ، پلاسماجت پوست می تواند یک راه ساده و مطمئن برای حذف و پاک کردن این تتو ها باشد . و در نهایت از این روش می توان برای از بین بردن برخی خال های پوستی استفاده کرد  و این روش را می توان روشی راه گشا برای بسیاری از مشکلات پوستی دانست .

مراقبت های بعد از پلاسماجت

بعد از درمان به روش پلاسماجت به دلیل سوختگی های سطحی توصیه می شود از تعریق شدید پرهیز کنید و در 48 ساعت اولیه بعد از درمان با شیر آب در تماس نباشید . هرگر در ساعات اولیه محل درمان را دستکاری نکنید و تا پاک نشدن کربن روی پوست از سونا و جکوزی خودداری کنید و به مدت چند ماه مراقب پوست خود در برابر آفتاب باشید . 

هزینه پلاسماجت پوست

قاعدتا این روش درمانی به دلیل جراحی نبودن هزینه بسیار مناسب تری نسبت به جراحی دارد ولی با توجه به کارایی های محتلف که ذکر کردیم قیمت های مختلفی برای این روش درمانی ورجود دارد و در واقع برای آگاهی از نوع درمان ابتدا باید با پزشک و متخصصان صحبت کنید و در نهایت تصمیم نهایی خود را بگیرید . شما عزیزان می توانید پلاسماجت را در کلینیک زیبایی چهره شو  یکی از بهترین کلینک های زیبایی ایران به صورت مطمئن انجام داده و خیالتان از درمان مطمئن بوده ، برای استفاده از مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم