کاشت ابرو به روش FIT | کلینیک تخصصی چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت کاشت ابرو به روش FIT در کلینیک زیبایی چهره شو

کاشت ابرو به روش FIT

مشاوره رایگان

 • {{ error[0] }}
 • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

یکی از مهم‌ترین معیارهای زیبایی چهره، ابروهای طبیعی و پرپشت است که در حال حاضر بهترین روش پرپشت شدن ابرو و داشتن ابرو‌هایی ضخیم به شکلی طبیعی و دائمی، کاشت ابرو می‌باشد. در پاسخ به این سوال که کاشت ابرو چیست، می‌توانیم آن را متدی برای انتقال قسمتی از موهای سر و در واقع گِرَفت مو (پیاز مو) که وظیفه ساخت مو را به عهده دارند را به ناحیه ابرو معرفی کنیم.

 

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت مو به روش IT یا FIT، بیشتر برای کاشت موی سر و برای مناطق کم پشت به ویژه شقیقه موی سر آقایان مناسب می‌باشد. این روش همچنین برای پیوند مو ابرو نیز قابل استفاده می‌باشد. در روش اف آی تی کاشت ابرو، برداشت پیاز مو یا فولیکول، دانه دانه و با پانچ بدون بی‌هوشی و با بی حسی موضعی از ناحیه بانک مو یعنی ناحیه پشت گوش و چهار انگشت بالاتر از پشت گردن انجام می شود.

 

 

چه کسانی در اولویت کاشت ابرو طبیعی هستند؟

کسانی که به طور طبیعی و ژنتیکی و یا با گذشت زمان و دلایل زیر ابروهای نازک و کم پشتی دارند، در اولویت کاشت طبیعی ابرو هستند:

 • برداشتن بیش از حد و نادرست ابروها که منجر به خالی شدن ابرو می‌شود.
 • کم پشت شدن ابروها در اثر تاتو ابرو (خالکوبی)، هاشور و موارد مشابه
 • استفاده کردن از لوازم آرایشی مداد و یا سایه ابرو نامرغوب
 • از بین رفتن ابرو در اثر سوختگی، زخم و یا جراحت، آکنه، شکستگی و جای بخیه در ناحیه ابرو
 • اختلال‌های هورمونی همچون بیماری‌های تیروئیدی و ریزش مو
 • کم پشت شدن ابروها در اثر بیماری‌های آلوپسی آره‌تا (طاسی سکه‌ای یا منطقه‌ای)، پوستی، سیستمیک و عفونی
 • ریزش ابرو در اثر برخی جراحی‌ها و درمان بیماری‌ها
 • افرادی که به صورت ژنتیکی و ارثی، به مرور زمان دچار ریزش موهای ابرو می‌شوند.
 • تغذیه نامناسب و کمبود آب بدن

علاوه بر موارد ذکر شده، کاشت ابرو دائمی می‌تواند به دلیل نارضایتی از مدل ابرو افراد باشد که کاشت ابرو طبیعی و همیشگی، مطمئن ترین راه برای داشتن ابروهایی پهن با مدل دلخواه شما عزیزان و رسیدن به چهره‌ای‌ جذاب با قاب زیبای چشم‌های شما می‌باشد.

 

سه شاخصه اصلی برای کاشت ابرو طبیعی و دائمی:

 1. یکی از مهم‌ترین مراحل کاشت ابرو، طراحی ابرو و مدل کاشت ابرو توسط متخصص زیبایی کلینیک با در نظر گرفتن چهره و سلیقه شخصی افراد برای رسیدن به فرم ایده آل ابروها می‌باشد. طراحی ابرو آقایان و خانم‌ها نیز با توجه به جنسیت و حالت طبیعی ابرو برای قوس ابروها، ضخامت مناسب مو، فاصله بین ابروها و طول آنها متفاوت است.
 2. پیوند ابرو بر حسب خواب مو یعنی در جهت رشد و رویش طبیعی ابرو در مناطق مختلف قسمت‎های سر، تنه و دم ابرو انجام ‌شود. این امر از رشد ابرو در جهت نامناسب جلوگیری می‌کند. کاشت ابرو با زاویه مناسب از سطح پوست نیز باید توسط دکتر کاشت ابرو مورد توجه قرار بگیرد.
 3. تراکم متناسب ابرو که از انتخاب تعداد گِرَفت‌های کاشته شده در ابرو و استفاده از ابزارهای دقیق و مجهز برای ایجاد شکاف با تعداد مناسب و ظرافت بالا و در نهایت جایگذاری دقیق گِرَفت مو در جهت خواب صحیح ابرو نشأت می‌گیرد.

 

در حال حاضر روش‌های مختلف کاشت ابرو در مراکز کاشت ابرو و کلینیک‌های پوست و مو انجام می‌شود. در مقایسه و تفاوت روش‌های کاشت ابرو می‌توانیم به متد برداشت گِرَفت مو (پیاز مو) از قسمت اهدا کننده مو (که اغلب موی طبیعی پشت سر فرد است) اشاره کنیم. دلیل انتخاب موهای کنار گوش، نرم بودن و شباهت زیاد آن به جنس موهای طبیعی ابرو می‌باشد.

 

مهم‌ترین دغدغه کسانی که می‌خواهند کاشت ابرو طبیعی را انجام دهند، این پرسش که آیا ابرو‌های کاشته شده دائمی است؟

بله، ابروهای کاشته جدید شما همیشگی و مانند ابروهای طبیعی هستند و بعد از گذراندن سه ماه طیف ریزش ابرو بعد از کاشت و طی کردن سه ماه طیف رویش مجدد ابرو که امری طبیعی و جزئی از فرآیند کاشت ابرو است، امکان رنگ، لیفت و برداشتن ابرو با مدل دلخواه خود را دارید.

 

نکات مهمی که برای کاشت ابرو باید به آنها توجه کنید:

 • انتخاب بهترین کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی با تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته کاشت ابرو و سابقه کاری کلینیک با جدیدترین متد روز دنیا
 • انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو متخصص همراه با تیم مجرب پزشکی و تکنسین و همچنین سابقه کاری درخشان
 • انتخاب بهترین روش کاشت ابرو با توجه به انتظارات و بودجه مورد نظر شما
 • ضمانت نامه با مهر و امضای پزشک کلینیک زیبایی بابت دائمی بودن ابرو و ماندگاری کاشت ابرو، تراکم و خواب صحیح ابروهای کاشت شده

 

جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان تلفنی و حضوری با پزشکان متخصص پوست و مو چهره شو در رابطه با روش‌های مختلف کاشت ابرو، ماندگاری کاشت ابرو، مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو، دوره‌های تخصصی آموزش کاشت ابرو و هزینه کاشت ابرو از طریق فرم مشاوره یا شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید. 

 شماره تماس: 22403100-021 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!