کاشت مو به روش FIT | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت کاشت مو به روش FIT در کلینیک زیبایی چهره شو

امروزه ریزش مو و کم پشتی موها به طور موقت یا دائم، یکی از مشکلات رایج بین خانم‌ها و آقایان در همه سنین می‌باشد که قطعی‌ترین راه درمان و ترمیم آن، کاشت مو یا پیوند مو می‌باشد.

 

کاشت مو به روش FIT

در کاشت مو به روش FIT یا همان FUE، دو مرحله برداشت و کاشت فولیکول‌ به صورت واحدی یا دانه‌ای انجام می‌‌شود؛ به بیانی دیگر برداشت پیاز مو یا فولیکول، دانه دانه از ناحیه بانک مو (یعنی ناحیه پشت گوش و چهار انگشت بالاتر از پشت گردن) انجام می‌شود، سپس گِرَفت برداشت شده با پانچ میلیمتری و به صورت واحدی پیوند زده می‌شود و به همین خاطر هزینه آن نسبت به سایر روش‎ها بالاتر است.. در پیوند مو طبیعی به روش FIT، واحدهای فولیکولی توسط ابزار دقیق میکروسکوپی بدون جراحی، خونریزی و بخیه برداشت و کاشت می‌شوند. به همین خاطر این روش به کاشت مو بدون جراحی شناخته شده است.

این تکنیک، بهترین روش کاشت موی سر دائمی به شکل طبیعی می‌باشد و برای مناطق کم پشت سر و شقیقه‌ها پیشنهاد می‌شود. متد FIT، پایه کاشت مو به روش SUT و MFIT‌ نیز می‌باشد. همچنین اگر برداشت مو در این متد از ناحیه ریش یا موهای بدن باشد، به روش کاشت مو BHT‌ شناخته می‌شود.

 

 مزایای روش FIT کاشت مو 

 • به دلیل کاشت گِرَفت مو به صورت واحدی در سر، ظاهری شبیه به موی سر طبیعی دارد.
 • این روش کم تهاجم کاشت مو بدون نیاز به ایجاد برش و زخم‌های نواری روی سر انجام می‌شود و به همین خاطر به روش غیر جراحی کاشت مو در دنیا معروف است.
 • کاشت مو به روش FIT برای زیباجویانی که پوست سر انعطاف پذیری ندارند نیز مناسب می‌باشد.
 • در روش کاشت مو IT، امکان برداشت موهای نازک برای کاشت وجود دارد که این امر باعث می‌شود پیوند مو دائمی شما ظاهری طبیعی داشته باشد.
 • کاشت مو به روش اف آی تی نیز بدون بی‌هوشی و با بی حسی موضعی انجام می‌شود.

  

این روش با تمام مزایای خود، نیاز به پزشکی حاذق دارد تا با مهارت بالا فولیکول‌های واحدی را برداشت کرده و سپس با سرعت عمل و دقت بالا کاشت مو را انجام دهد؛ به این خاطر که اگر فاصله سوراخ‌های برداشت فولیکول مناسب نباشد و نزدیک به هم باشند، خطر ایجاد اسکار وجود دارد و همچنین احتمال آسیب دیدن فولیکول‌ها به خاطر طولانی بودن این روش نیز با سرعت بالا از بین می‌رود.

 

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو، با توجه شرایط و نیازهای فرد زیباجو و همچنین بودجه مدنظر عزیزان تعریف می‌شود. در مقایسه و تفاوت روش‌های مختلف کاشت مو می‌توانیم به متد برداشت گِرَفت مو (پیاز مو) از قسمت اهدا کننده مو اشاره کنیم. مناسب‌ترین روش کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو چهره شو با توجه به موارد زیر انتخاب می‌شود:

 • شرایط بانک مو (قسمت برداشت و اهدا کننده گِرَفت مو)
 • تراکم مو و میزان طاسی  
 • روند بهبودی زخم‌های هر شخص
 • شرایط فیزیکی فرد زیباجو و سابقه بیماری‌های خاص  
 • جنس و نوع پوست سر
 • انتظارات فرد از نتیجه کاشت مو

 

به طور کل سه روش FUT، FIT و ترکیبی از پایه‌ای ترین و بهترین روش‌های کاشت مو در جهان می‌باشند. کلینیک تخصصی زیبایی چهره شو، یکی از مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت می‌باشد که می‌توانید با بهره مندی از مشاوره‌ای تخصصی و حرفه‌ای توسط پزشکان حاذق، بهترین روش کاشت مو متخص خود را انتخاب کنید.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی و حضوری با پزشکان متخصص پوست و مو در رابطه با کاشت مو و هزینه کاشت مو بدون جراحی از طریق شماره تماس یا فرم مشاوره کلینیک زیبایی چهره شو با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم باقری
خانم باقری

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم