کاشت مو به روش SUT | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت کاشت مو به روش SUT در کلینیک زیبایی چهره شو

امروزه ریزش مو و کم پشتی موها به طور موقت یا دائم، یکی از مشکلات رایج بین خانم‌ها و آقایان در همه سنین می‌باشد که قطعی‌ترین راه درمان و ترمیم آن، کاشت مو یا پیوند مو می‌باشد.

کاشت مو به روش SUT

برداشت فولیکول مو در این روش، طبق تکنیک کاشت مو FIT یعنی به صورت واحدی و دانه‌ای می‌باشد، با این تفاوت که استفاده از دستگاه‌های مدرن سرعت برداشت را بالا می‌برد. برتری کاشت مو SUT نسبت به روش FIT‌، به توانایی‌ پزشک کاشت در کار کردن با دستگاه‌های برداشت فولیکول مو بستگی دارد و در صورتی که این کار را با مهارت بالا انجام دهد، خطر آسیب دیدن گرفت‌های برداشت شده کمتر می‌شود. با وجود پیشرفته بودن و همچنین هزینه بالای روش SUT‌ نسبت به روش مشابه خود، کیفیت گرفت‌ها در کاشت ابرو به روش FIT همچنان بالاتر است.

 

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو، با توجه شرایط و نیازهای فرد زیباجو و همچنین بودجه مدنظر عزیزان تعریف می‌شود. در مقایسه و تفاوت روش‌های مختلف کاشت مو می‌توانیم به متد برداشت گِرَفت مو (پیاز مو) از قسمت اهدا کننده مو اشاره کنیم. مناسب‌ترین روش کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو چهره شو با توجه به موارد زیر انتخاب می‌شود:

  • شرایط بانک مو (قسمت برداشت و اهدا کننده گِرَفت مو)
  • تراکم مو و میزان طاسی  
  • روند بهبودی زخم‌های هر شخص
  • شرایط فیزیکی فرد زیباجو و سابقه بیماری‌های خاص  
  • جنس و نوع پوست سر
  • انتظارات فرد از نتیجه کاشت مو

 

به طور کل سه روش FUT، FIT و ترکیبی از پایه‌ای ترین و بهترین روش‌های کاشت مو در جهان می‌باشند. کلینیک تخصصی زیبایی چهره شو، یکی از مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت می‌باشد که می‌توانید با بهره مندی از مشاوره‌ای تخصصی و حرفه‌ای توسط پزشکان حاذق، بهترین روش کاشت مو متخص خود را انتخاب کنید.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی و حضوری با پزشکان متخصص پوست و مو در رابطه با کاشت مو و هزینه کاشت مو، از طریق شماره تماس یا فرم مشاوره کلینیک زیبایی چهره شو با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم