کربوکسی تراپی پوست | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت کربوکسی تراپی پوست در کلینیک زیبایی چهره شو

کربوکسی تراپی پوست

در دهه 50 میلادی برای بهبود خون رسانی به بافت های بدن و تجمع چربی درعروق هنگام مشکلات قلبی از روش درمانی کروبکسی تراپی استفاده می کردند. رفته رفته با بهبود تجربه های عملکردی این روش، رو به تحقیق در مورد آن و افزایش کارایی ها و مزایای این روش درمانی شد . به طوری که در سال های بعد برای از بین بردن چربی های موضعی و سپس جوانسازی پوست نیز با این روش انجام می گردید . تا به امروز که بسیاری کاربرد داشته و طرفداران خاص خود را دارد .

این روش همان طور که گفتیم روش مناسبی برای خون رسانی به بافت ها ، رفع چین و چروک ، کلاژن سازی بهتر پوست و در نهایت افزایش انعطاف پوست می باشد .

در واقع سازوکار این سیستم به این صورت است که تزریق گاز کربن دی اکسید در لایه های زیرین پوست صورت می گیرد ، البته همیشه ترس هایی وجود دارد که این گاز خطرناک در بدن چه تاثیر مفیدی می تواند داشته باشد ، در واقع وجود این گاز بیش از مقدار طبیعی باعث این می شود که بدن احساس کمبود اکسیژن کند و دست به تولید اکسیژن بیشتر و در نتیجه افزایش جریان خون در آن نقطه از بدن باعث بهبود ترمیم سلول های آسیب دیده می شود .

عوارض کربوکسی تراپی

همانطور که می دانید در بدن انسان به طور طبیعی کربن دی اکسید وجود دارد و این روش درمانی نیز برپایه همین کربن دی اکسید می باشد در واقع می توان گفت این روش درمان خیلی کم خطر بوده و عوارض خاصی ندارد البته در برخی موارد خاص مشاهده شده است که درد خفیفی در هنگام تزریق و مدتی بعد از درمان حس کرده اند و به ندرت پیش آمده که برخی مراجعه کنندگان خس خس هایی رو پوست و کبودی های کوتاه مدتی مشاهده کرده اند .

از کربوکسی تراپی برای درمان چه نواحی از بدن می توان استفاده کرد ؟

  1. کربوکسی تراپی دور چشم (رفع تیرگی و گودی )
  2. کربوکسی تراپی شکم و پهلو(جایگزین به صرفه لیپوساکشن)
  3. کربوکسی تراپی جای جوش
  4. کربوکسی تراپی ترک پوستی( کم هزینه ترین روش درمان ترک پوستی)
  5. کربوکسی تراپی واژن
  6. کربوکسی تراپی مو
  7. کربوکسی تراپی ران
  8. کربوکسی تراپی زیر بغل
  9. کربوکسی تراپی غبغب

هزینه کربوکسی تراپی پوست

کربوکسی تراپی با توجه به کاربرد های بسیار در حوزه های مختلف درمانی هزینه های متفاوتی دارد . شما عزیزان می توانید با تماس با مشاوران کلینیک زیبایی چهره شو از فرصت مشاوره رایگان بهره برده و از قیمت ها و جشنواره های مجموعه مطلع شوید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم