یولیزر پوست | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت یولیزر پوست در کلینیک زیبایی چهره شو

یولیزر پوست

پوست سالم و جوان  ، مهم ترین فاکتور در ایجاد اعتماد به نفس برای هر انسان به شمار می رود . اما با گذشت زمان این پوست جذاب و زیبا کم کم به سمت ایجاد مشکلاتی می رود . در واقع با گذشت زمان تولید کلاژن سطح پوست کاهش پیدا کرده و باعث ایجاد چین چروک و ایجاد حس پیری در انسان می شود . علم پزشکی از دیر باز دنبال راه حل های مختلف برای این مشکل بوده ولی هر راه حلی مشکلات خود را داشته است ، البته ایجاد آلودگی های جدید و محیط زندگی شهری باعث ایجاد مشکلات جدید پوستی شده و راه حل ما برای این مشکل یولیزر پوست می باشد .

دستگاه یولیزر همیشه می تواند بهترین انتخاب یک پزشک برای پوست های آسیب دیده می باشد . در حقیقت تحریک کلاژن توسط این دستگاه عامل اصلی بهبود سلول های آسیب دیده پوست و در نهایت همان زیبایی مد نظر شما می باشد .  ساختار عملکرد این لیزر پاکسازی پوست از سلول های آسیب دیده و در نهایت به نوعی وادار کردن پوست به تولید کلاژن می باشد .

این تکنولوژی جدید دو روش برای عملکرد خود دارد ، تهاجمی و غیر تهاجمی ، تابش همزمان دو موج CO2   در طول موج 10600 نانومتری با عث تحریک لایه درم پوست شده و باعث جوانسازی آن می گردد .

کاربرد یولیزر پوست

همانطور که گفتیم این سیستم را می توان به دو بخش تقسیم کرد ، تهاجمی و غیر تهاجمی که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند . می توان برای روش تهاجمی نوشت که یولیزر برای جای جوش بسیار مناسب می باشد ، رفع ضایعات عروقی ، کوچک شدن بینی گوشتی ، رفع هر گونه لک و تیرگی ، رفع افتادگی پلک ، درمان کیست و گوشت اضافی و در نهایت درمان خطوط عمیق خط خنده را می توان مهم ترین کاربرد های این روش دانست . و اما روش غیر تهاجمی در حقیقت تفاوت این دو روش در طول موج لیزر می باشد که باعث ایجاد تفاوت در کاربری این دو دستگاه شده است . پرکاربرد ترین استفاده از این روش لیفت پوست و سپس رفع چین و چروک ، رفع ترک های پوستی ، درمان جای زخم و ... می باشد .

ممنوعیت های دستگاه یولیزر

لیزر با وجود مزیت های بسیاری که دارد همیشه ضرر های خاص خود را برای بدن داشته که البته برای افراد پر خطر این آسیب ها بیشتر است . خانم های باردار ، سابقه تبخال در محل مورد نظر ، سابقه گوشت اضافه ، سابقه مصرف دارو های ضد انعقاد خون ، افراد دارای عفونت در ناحیه مورد نظر و افرادی که مشکل کلوئید دارند ، جز دسته افراد حساسی هستند که در صورت استفاده از این لیزر ممکن است درگیر مشکلاتی شوند .

مراقبت های بعد از یولیزر پوست

با توجه به حذف یک لایه پوست آسیب دیده از روی صورت بعد از یولیزر پوست حتما مراقب هایی بعد انجام یولیزر نیاز است ، اولین نکته احساس سوزش روی پوست تا حدود 2 تا 4 ساعت بعد از انجام درمان ، نکته بعدی برای مراقبت از پوست بعد از درمان استفاده از ضد آفتاب با SPF بالای 30 ضروری می باشد و ترجیحا از پماد های فاقد چربی برای پوست استفاده شود ، البته این بازه نقاهت حدود 5 الی 12 روز طول می کشد ، استفاده از صابون های ملایم ، اجتناب از آب داغ و در نهایت مهم ترین فاکتور برای مراقب هماهنگی با دکتر در استافده از ابزار مراقبت های پوستی و .. جز مهم ترین فاکتور های مراقبتی می باشد . 

 

یولیزر پوست در کلینیک چهره شو

کلینیک زیبایی چهره شو یکی از معتبر ترین مرجع های خدمات زیبایی در ایران می باشد ، یولیزر پوست نیز یکی از خدمات برتر این مجموعه می باشد که توسط متخصصین ما و مجهز ترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود . ضمانت نامه کتبی برای کلیه خدمات و مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان از مهم ترین ویژگی های این مجموعه می باشد . برای اطلاع از شرایط و یا استفاده از فرصت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم