درباره ما

هدف ما

زیبایی ظاهری و داشتن آراستگی، یکی از مهمترین مواردی است که از ابتدای خلقت انسان تا به امروز، به عنوان یک اصل جدایی ناپذیر از ذات انسان ها تعریف می‌شود و برای بسیاری از افراد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما نیز در کلینیک چهره شو، بر مبنای تحقق همین اصل، توان تخصصی و علمی خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه خدمات زیبایی مختلف، شما زیباجویان عزیز را به خواسته قلبی تان برسانیم.

clinic

درمانگاه تخصصی پوست و مو چهره شو، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ در زمینه ارائه خدمات زیبایی به زیباجویان عزیز آغاز نمود و در طی نزدیک به ۲۰ سال سابقه در این حوزه، خدمات خود را به بیش از ۶۰ هزار زیباجو ارائه کرده است.

کلینیک زیبایی چهره شو، پس از اخذ مجوز فعالیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت رسمی خود را با تاسیس ساختمانی در محله ولنجک تهران و با مدیریت جناب آقای امین آذرپور آغاز کرد. از دیگر افتخارات مجموعه، عضویت در انجمن صنفی درمانگاه‌های تخصصی پوست و مو تهران می‌باشد. در طی سابقه ۲۰ ساله کلینیک چهره شو، همکاری ده ها متخصص پوست و مو و پزشکان زیبایی مجرب و دارای مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت در حوزه خدمات زیبایی با مجموعه ما، امکان ارائه خدمات زیبایی مختلف در حوزه های کاشت ابرو، کاشت مو، جراحی پلک (بلفاروپلاستی)، تزریق چربی و دیگر خدمات تخصصی را به بیش از ۶۰۰۰۰ زیباجوی عزیز فراهم کرده است و رضایتمندی این عزیزان نیز، به عنوان سرمایه گرانبهایی در آلبوم افتخارات کلینیک چهره شو ثبت شده است.

امین آذر پور

ارائه خدمات زیبایی با بهترین کیفیت و هزینه در کلینیک چهره شو

از همان ابتدای تاسیس کلینیک چهره شو تا به امروز، ارائه خدمات با کیفیت در کنار اهمیت به سلامت زیباجویان عزیز، دو اصل بسیار مهم برای مدیریت مجموعه و پزشکان گرامی است که در طی دو دهه فعالیت کلینیک، با مجموعه ما همکاری داشته اند. در همین راستا، برای ارائه هر یک از خدمات زیبایی کلینیک، از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا که توسط برندهای معتبر و با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای سلامتی تولید شده اند، استفاده می شود؛ علاوه بر این، تلاش می کنیم تا این خدمات را با مناسب ترین هزینه در اختیار زیباجویان عزیز قرار دهیم تا “هزینه” مانعی برای دریافت خدمات زیبایی با کیفیت بالا و رسیدن شما به خواسته قلبی تان نباشد.

در کنار استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز در کلینیک چهره شو، بهره مندی از مهارت پزشکان متخصص در حوزه انجام خدمات زیبایی و همچنین، مصرف محصولات تولید شده از برندهای معتبر داخلی و خارجی، دو اصل کلیدی و مهم دیگری است که در مجموعه ما برای ارائه خدمات زیبایی با کیفیت و با بالاترین استانداردها  به زیباجویان عزیز، در نظر گرفته می شود.

خدمات اصلی کلینیک

برخی از پزشکان کلینیک چهره شو

از ابتدای تاسیس کلینیک چهره شو تا به امروز، ما افتخار همکاری با پزشکان متخصص پوست و مو و همچنین پزشکان عمومی و زیبایی متعددی را داشتیم که مهارت و تخصص آنان، برگ زرین دیگری در افتخارات ما و در راستای کمک به کسب رضایت زیباجویان عزیز بوده است.

دکتر الهام گیلوری

دکتر مهسا فلاحی

دکتر شایگان چهره شو

دکتر مونا شایگان

دکتر فلاحی چهره شو

دکتر مهسا فلاحی

برندهای محصولات مورد استفاده در کلینیک چهره شو

کیفیت، اعتبار و استاندارد؛ سه عامل بسیار مهم در تصمیم گیری برای استفاده از محصولات یک برند برای زیباجویان عزیز در مجموعه ما است. در همین راستا، از محصولات برندهای معتبر زیر برای ارائه خدمات زیبایی تزریق ژل، تزریق بوتاکس و لیفت نخ استفاده می کنیم: